Jesteśmy zachwyceni oryginalnością pomysłów i jakością zdjęć. Rafał i Marek to duet fotografów którym naprawdę warto zaufać. Dużo czasu spędziliśmy na doborze odpowiednich osób. Nasz wybór był właściwy. Cieszymy się, że Wam zaufaliśmy. 


Weronika i MichałBardzo profesjonalni fotografowie. Jesteśmy zachwyceni efektami.


Karolina i TomaszEfekty marzenie !!! Tak trzymać ! 


Barbara i ZbigniewWspółpraca z Wami była ogromną przyjemnością ! Mieliśmy straszną tremę przed Tym Dniem. Baliśmy się, że wszystko zepsujemy. Dostaliśmy piękny album a odbitki zdjęć wyszły lepiej niż w przypadku mojej kuzynki która zapłaciła dużo większą kwotę. 


Patrycja i Tomasz
Dziękujemy za super zdjęcia i fantastyczną atmosferę. 


Magda i Adam
W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy zdjęcia. Jesteśmy bardzo zadowoleni dlatego chcieliśmy jeszcze raz bardzo podziękować Rafałowi i Markowi. Będziemy Was polecać znajomym !


Weronika i Damian Rafał i Marek to fotografowie pełni pasji. Nawiązując kontakt przeglądaliśmy także opinie modelek o współpracy. Wszystkie miały 100% racji ! Super atmosfera i zajefajne efekty, O to właśnie nam chodziło. 


Paulina i Adrian

Marek niczym duch przemykał się podczas ceremonii i wesela. Rafał co jakiś czas podpowiadał mu co i jak. Potem obaj zrobili nam cudowne zdjęcia na sesji. Jesteśmy mega zadowoleni !


Anna i Mariusz Profesjonalnego fotografa poznacie po efektach. Te które otrzymaliśmy są fantastyczne. Jak doliczyć korzystną cenę to trafiliśmy na okazję :-)  


Magda i SzczepanDziękujemy. Pozdrawiamy. Polecamy. I już teraz zapraszamy na chrzest naszego Dawidka. 


Olga i MateuszDługo wybieraliśmy fotografa. Dziś możemy powiedzieć: dokonaliśmy właściwego wyboru. Miła atmosfera i świetne efekty.


Dominika i Krzysztof